Minipivovar Krkonošský medvěd

Minipivovar Krkonošský medvěd

Vrchlabí

 

Od roku 1995 se v Hořejším Vrchlabí vaří pivo v minipivovaru Krkonošský medvěd, který je součástí hotelu Pivovarská bašta. Do pivovaru je zaveden vodovod ze stejného vrtu v oblasti Peklo, ze kterého byla voda pro výrobu piva využívána již v 19. století v bývalém vrchlabském pivovaru. Od počátku se v Krkonošském medvědovi vaří velmi kvalitní pivo, které v minulosti vyhrávalo na mnoha degustačních soutěžích.

Nyní se zde vyrábí klasické české ležáky, které tvoří základ pivní nabídky, ale nebojí se zde také experimentovat a vyrábět další druhy speciálních a velmi oblíbených piv. Unikátní skladba iontů varní vody dává Krkonošskému medvědovi jeho osobitý charakter a nezaměnitelnou chuť.

Romantický a stylový hotel s minipivovarem najdete na severním okraji města Vrchlabí. Je ideálním místem pro pobyt milovníků turistiky, cyklistiky, zimních sportů, dobrého jídla a skvělého piva. Stylová restaurace s kapacitou 100 míst nabízí posezení v příjemné atmosféře malebného pivovaru, svou nabídkou uspokojí i ty nejnáročnější hosty a splní jejich přání.

 

Kontakt: