Napsali o nás

Speciál MF Dnes - Jedeme na hory

Speciál MF Dnes - Jedeme na hory

leden 2024

Zimní dovolená v Krkonoších je srdcovka. Krkonoše nabízejí stabilní sněhovou pokrývku, skvělá zimní střediska a rozmanité zážitky i mimo lyžování.

Celorepublikový magazín, inzerce na straně 10, 11 a 12.

Ke stažení
Krkonošská odysea

Idnes.cz - Krkonošská odysea. Udržovanou trasou jedeme ze Strážného na Černou horu

leden 2024

Zveme vás na běžkařský výlet, který míří na výrazný vrchol Krkonoš – Černou horu. Trasa využívá oblíbené Krkonošské magistrály, která v úseku od Rennerových bud na Černou horu patří k nejlépe upravovaným ve východní části našeho nejvyššího pohoří. Oddejte se tedy dlouhému skluzu, ale občas se nezapomeňte zastavit a rozhlédnout kolem sebe.

Článek vznikl ve spolupráci s DMO Krkonoše

Rok 2023 patří Harrachům

Idnes.cz - Rok 2023 patří Harrachům. Vydejte se po jejich stopách v Krkonoších

říjen 2023

Letos si připomínáme jeden z našich nejvýznamnějších šlechtických rodů. Harrachové zanechali za posledních 400 let v naší historii hluboký otisk, zapsali se mnoha průkopnickými činy. Jejich působení zaznamenáme na řadě míst Česka. My se však vydáme do Krkonoš, kde je jejich stopa obzvláště zřetelná.

Článek vznikl ve spolupráci s DMO Krkonoše

 Přechod Krkonoš z Harrachova do Žacléře

Časopis TravelLife - Přechod Krkonoš z Harrachova do Žacléře

říjen 2023

Krkonoše jsou unikátní kombinací holých horských hřbetů s balvany porostlými zelenými mechy, průzračných bystřin i dunících vodopádů, rozlehlých malebných údolí, nádherných roubenek a šumících lesů. Zdejší ryzí přírodu máte možnost zažít nejen při dílčích výletech, ale také v rámci putování napříč Krkonošemi z Harrachova do Žacléře nebo v opačném směru.

Idnes.cz - Až na dřeň

Idnes.cz - Až na dřeň. Tři parádní stezky v Krkonoších, které davy turistů neznají

srpen 2023

Do Krkonoš totiž loni vyrazilo přes 12 milionů lidí. Přestože je toto číslo obrovské, můžeme vám nabídnout tři tipy na trasy, kde rozhodně davy nepotkáte.

Článek vznikl ve spolupráci s DMO Krkonoše

Idnes.cz - Kde se v Krkonoších opravdu dobře najíte

Idnes.cz - Kde se v Krkonoších opravdu dobře najíte. Šest výletů pro turisty i jedlíky

srpen 2023

Krkonoše nabízejí nejen skvělé možnosti pro outdoorové aktivity, ale také pestrou gastronomii. Připravili jsme pro vás šest výletů, u kterých si dáte pořádně do těla a zároveň potěšíte i své chuťové buňky.

Článek vznikl ve spolupráci s DMO Krkonoše