Penzion Pivovar

Penzion Pivovar

Rudník

Penzion Pivovar nabízí absolutní soukromí v unikátním areálu v samém srdci Krkonoš, obci Rudník. Rekonstruovaná budova je součástí historické ruiny bývalého pivovaru Kluge, což poskytuje úžasnou scenérii a jedinečnou atmosféru. Ubytováním v objektu strávíte nejen dovolenou na naprosto unikátním místě, ale také pomůžete zachránit samotnou kulturní památku – finanční prostředky jsou navráceny zpět do obnovy areálu. 

Penzion je možné si pronajmout pouze celý. K dispozici je ubytování ve 4 pokojích. V přízemí se nachází prostorná kancelář a velká společenská místnost. Součástí objektu je plně vybavená kuchyně, koupelna se sprchou a samostatné WC. Areál na hranici Krkonošského národního parku obklopuje krásná příroda, je ideálním výchozím bodem na pěší či cyklistické výlety a nachází se v blízkosti nejznámějších skiareálů.

Pronájem tohoto jedinečného areálu je ideální volba pro rodiny s dětmi, služební cestu, home office a všechny, kteří chtějí trávit svůj čas v klidu, ústraní a v blízkosti přírody.

 

Kontakt: