Pohádkové Krkonoše

Pohádkové Krkonoše

Výlety, dobrodružství, zábava a pohádkové zážitky pro celou rodinu v Krkonoších, to jsou Pohádkové Krkonoše. 

Produkt nabízí kompletní program pro rodinnou dovolenou. Hlavní aktivitou je razítkovací hra, která síťuje 40 míst v regionu. Ta jsou přehledně a hravě prezentována v malované brožuře a doplněna dalšími tipy a praktickými informacemi. Brožura je určena do dětských rukou a psána dětským jazykem, díky množství informací však plní také funkci průvodce regionem pro jejich rodiče. Nic víc už k dovolené nepotřebují. 

Hlavní aktivitou projektu je razítkovací hra Pohádkové Krkonoše, do které je zapojeno 40 míst po celém regionu. Každé místo je prezentováno jako kompletně zpracovaný tip na výlet. Za 3, 5, 10 a 20 razítek vyhrávají děti odměny. 

USP produktu tkví v postavě Krakonoše, tak dobře známé u nás i za hranicemi země. Nejen Krakonoš, ale i další pohádkové postavy motivují děti i rodiče k aktivně strávenému času v jedinečné krajině. Produkt tak pomáhá budovat vztah k regionu, má edukativní rovinu, apeluje na správné chování v národním parku. 

Díky zapojení mnoha tipů subjektů a lokalit, i těch méně vytížených a známých, přispívá produkt k distribuci návštěvníků v čase i prostoru a zvyšuje návštěvnost razítkovacích míst. 

Vše o Pohádkových Krkonoších