Skiareál Benecko

Skiareál Benecko

Benecko

Na Benecku je krásně v každém ročním období! Moderní skiareál Benecko nabízí ideální podmínky pro všechny milovníky zimních i letních sportů.

Čtyřsedačková lanovka, 10 vleků, 3 dětské pásy, 2 snowtubingové dráhy a rozmanité běžkařské tratě, na kterých se můžete věnovat klasice i bruslení. Najdete tu rozmanité prosluněné svahy pro začátečníky i mírně pokročilé, slalomový svah pro sportovně laděné lyžaře, dva snowparky a tři dětské skiparky. S nejmenšími členy rodiny můžete i sáňkovat a bobovat. Pokud nejezdíte na lyžích ani snowboardu, ale dáváte přednost běžkám, můžete vyzkoušet rozmanité běžkařské tratě, na kterých se můžete věnovat klasice i bruslení.

Léto je na Benecku stejně neodolatelné jako zima. Příroda Krkonošského národního parku vybízí k procházkám a túrám po okolí, pro cyklistické výlety je připravené velké množství cyklostezek a ze sedla kola tak uvidíte mnohem více úchvatné přírody. Navíc Beneckem projíždí linka cyklobusu!

Přímo na Benecku si užijete mnoho zábavných aktivit – horské káry, tubing, koloběžkové dráhy, singltrek, různé stezky, nebo dětský krytý lanový park či Dílničku pro šikovné ruce.

Kontakt: