2. ročník soutěže "Buďte inspirací 2022"

Máte inspirativní projekt, kterým byste se rádi pochlubili? Využili jste ve vaší obci chytrá řešení či inovace?

Přihlaste se do druhého ročníku soutěže "Buďte inspirací pro Královéhradecký kraj"!

Pro koho je soutěž určena?

Pro města, obce, dobrovolné svazky obcí, místní akční skupiny a obcemi zakládané organizace.

Co je cílem soutěže?

Ocenit nejinspirativnější projekt zahrnující chytrá a inovativní řešení, který je již zrealizován nebo se realizuje v Královéhradeckém kraji.

 

Informace o soutěži a její pravidla naleznete v příloze.

 

Informace

Ke stažení
pdf (210.73 KB)

Další aktuality

Datum: 16. 11. 2023 Místo: Hotel Gołębiewski, ul. Karkonoska 14, 58-540 Karpacz, Polsko ÚČAST NA FÓRU JE ZDARMA. POČET MÍST...
Čas od času se objeví případy, kdy se volně žijící zvířata naučí nechat se krmit člověkem a ztratí tak svou přirozenou plachost. Krmení má však pro volně žijící zvířata značná rizika. Například ztratí schopnost hledat si potravu, případně si vytvoří závislost na lidech a ztratí k nim přirozený respekt. Konkrétní případ se v nedávné době objevil například u lišek, které se v Krkonoších nechávaly krmit turisty.
Destinační společnost pro turistickou oblast Krkonoše, Krkonoše-svazek měst a obcí, pro obyvatele i návštěvníky regionu vydala článek na téma „Bezpečně po horách“. V něm shrnuje a opakuje to nejdůležitější, co by měl každý z nás mít před výletem do hor na paměti. Poradí s vybavením, aplikacemi, které mohou zachránit život, upozorňuje na možnost uzavírek, připomíná pravidla chování na území národního parku. Jeho autorka Alena Cejnarová, manažerka Destinační společnosti Svazku Krkonoše, ho zpracovala k praktickému využití a k užitečnosti všem.