Aktuality

Láká vás cestovní ruch v Krkonoších? Jste komunikativní a preferujete pestrou práci? Máte možnost společně s námi budovat značku turistické oblasti Krkonoše! Vaší hlavní činností bude navazování nových partnerských vztahů s podnikateli v území a klientská péče o ty stávající. Společně pak budeme realizovat aktivity destinačního managementu a marketingu.
Na 25. zasedání Rady KRNAP vznikla dohoda mezi Správou KRNAP a Radou KRNAP na návrhu Zásad péče o Krkonošský národní park a jeho ochranné pásmo na roky 2023–2038.
„Když před dvaceti lety přišel Svazek Krkonoše s myšlenkou cyklobusů, nebyl jsem optimista. Domníval jsem se, že zavedení pravidelných autobusových...
V termínu 13. – 14. května 2023 jsme se společně se Stezkou korunami stromů Krkonoše a pod záštitou agentury CzechTourism zúčastnily oblíbeného veletrhu v polském Štětíně.
Na pultech spolupracujících krkonošských informačních center jsou pro stálé čtenáře, ale i náhodné zájemce, ještě před vypuknutím hlavní sezony připraveny turistické noviny, tradičně zdarma.
Přinášíme vám informace k Nové zelené úspoře Light, která se od 2. května 2023 rozšířila o možnost čerpání dotací na...
25. dubna 2023 se v Praze uskutečnila tisková konference k nadcházející letní sezóně 2023 na českých horách, kterou uspořádala AHS ČR ve spolupráci s agenturou CzechTourism. S krátkou rekapitulací zimní sezóny a s investicemi a novinkami v horských střediscích před nadcházející letní sezónou 2023 seznámili přítomné zástupce médií prezidentka AHS Kateřina Neumannová a ředitel AHS Libor Knot.
Rádi bychom vás pozvali na Roadshow, která se bude konat 16. Května 2023 v Pinia Hotel & Resort – Špindlerův...
Den Země v Horním Maršově, areálu DOTEK, se konal v sobotu 22. dubna 2023. Této akce jsme se zúčastnily společně...