Aktuality

O parostrojní železnici, jejíž vlakové spojení propojilo Martinice v Krkonoších, Jilemnici, Hrabačov, Víchovou nad Jizerou, Horní Sytovou, Poniklou, Jablonec nad...
III. Turistické fórum "Cestovní ruch v příhraniční oblasti Krkonoš, Jizerských hor a Lužic" se konal 8. října 2021 ve Szklarske...
Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlašuje výzvu k podávání žádostí o dotace z Národního programu podpory cestovního ruchu v regionech pro podprogram: Rozvoj základní a doprovodné infrastruktury cestovního ruchu (117D721)
Podobně jako v minulém roce i během letošních letních prázdnin Správa KRNAP pečlivě sledovala intenzitu a vývoj návštěvnosti zejména v hřebenových partiích Krkonoš.
Koncem října je v plánu podzimní certifikace a je tak možnost předložit zájemcům žádost o udělení značky do 15. 10. 2021. Rádi bychom své řady rozšířili o kvalitní regionální výrobky.
O Krkonošské železnici se hovoří čím dál častěji. To je vynikající zpráva nejenom pro příznivce, ale i obyvatele a turisty. Díky aktivitám oblastní destinační společnosti Svazek Krkonoše, v úzké kooperaci se členy Spolku železniční historie Martinice v Krkonoších, Svazkem Jilemnicka a krkonošskými starosty obcí „na trati“, slibně pokračují snahy o oživení železnice a dokončení původního Harrachova záměru.
Zveme vás na další ze série online Exportních workshopů na téma Aktuální situace na zdrojovém trhu. Tentokrát se zaměříme na skandinávské země Švédsko a Dánsko a také na Velkou Británii a Irsko.
Odpadkouši se divoce rozmnožují. Opakuje se situace z roku 2019, kdy bylo na spadnutí zavalení Krkonošského národního parku odpadky, respektive...
Letní stojaté vody mediální okurkové sezony rozčeřily články a reportáže o projektu spolku Krkonošské metro, v rámci kterého by měly po horách jezdit tramvaje a vozit turisty.