Euroregion Tour 2023

Euroregion Tour 2023

Ve dnech 10. – 11.3.2023 se za finanční podpory Libereckého kraje a statutárního města Jablonec nad Nisou ve spolupráci s Okresní hospodářskou komorou, městem Liberec a Turistickým regionem Jizerské hory, konal v jabloneckém Eurocentru v pořadí již 22. ročník veletrhu Euroregion Tour, letos s podtitulem Festival zážitků v Trojzemí.

Veletrhu se zúčastnilo přibližně třicet tuzemských i zahraničních vystavovatelů. O stánek jsme se podělily s pracovnicemi z informačního centra v Rokytnici nad Jizerou.

Navštěvníkům jsme poskytovaly komplexní informace o možnostech trávení volného času, zájem byl především o mapy, brožuru Neznámé Krkonoše a Krkonoše na kole.

Oproti předchozím rokům jsme pocítily pokles návštěvníků, především rodin s dětmi.

Informace

Další aktuality

Jak silná je regionální identita obyvatel mapuje projekt Přírodovědecké fakulty Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem.
Platforma pro obchodní jednání českých podnikatelů, regionů a dalších subjektů aktivních v oblasti cestovního ruchu s mezinárodními nákupčími, to je...
Ani na jaře 2024 jsme nezaháleli a pro spolupracující informační centra a partnery destinační společnosti pro Krkonoše připravili řadu podnětných...