Euroregion Tour 2023

Euroregion Tour 2023

Ve dnech 10. – 11.3.2023 se za finanční podpory Libereckého kraje a statutárního města Jablonec nad Nisou ve spolupráci s Okresní hospodářskou komorou, městem Liberec a Turistickým regionem Jizerské hory, konal v jabloneckém Eurocentru v pořadí již 22. ročník veletrhu Euroregion Tour, letos s podtitulem Festival zážitků v Trojzemí.

Veletrhu se zúčastnilo přibližně třicet tuzemských i zahraničních vystavovatelů. O stánek jsme se podělily s pracovnicemi z informačního centra v Rokytnici nad Jizerou.

Navštěvníkům jsme poskytovaly komplexní informace o možnostech trávení volného času, zájem byl především o mapy, brožuru Neznámé Krkonoše a Krkonoše na kole.

Oproti předchozím rokům jsme pocítily pokles návštěvníků, především rodin s dětmi.

Informace

Další aktuality

Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego ve Wroclawi jsme s kolegyní z Českého ráje navštívily 4. a 5. března 2023...
Drážďanský veletrh Reisemesse Dresden jsme s kolegyní z Českého ráje navštívily v sobotu 28. ledna 2023. V pátek obsadili stánek...
I v roce 2023 bude Destinační společnost pro TO Krkonoše, Krkonoše - svazek měst a obcí prezentovat svou nabídku na veletrzích cestovního ruchu a prezentačních akcích v tuzemsku i zahraničí.