Exportní workshop

Exportní workshop: Aktuální situace na zdrojovém trhu - Benelux

Vážení partneři,

zveme vás na další ze série online Exportních workshopů na téma Aktuální situace na zdrojovém trhu. Tentokrát se zaměříme na země Beneluxu – Belgii, Nizozemí a Lucembursko. Se situací na tamních trzích nás seznámí Petra Palečková, ředitelka zahraničního zastoupení agentury CzechTourism v Amsterdamu.

Termín konání workshopu je středa 14. července 2021 od 10:00 do 11:00. Registraci na workshop prosím proveďte prostřednictvím platformy Eventtia
. Odkaz pro účast na workshopu Vám bude na základě registrace zaslán nejpozději jeden den před konáním akce.
Prosíme vás o průběžnou kontrolu schránky Spam – občas se stává, že náš email bohužel skončí tam.

Program workshopu bude následující:

  • Vývoj pandemie
  • Chuť k cestování
  • Zájem o ČR
  • Zájem o produkty, změna preferencí
  • Aktuality z trhu

Součástí workshopu bude i prostor pro Vaše konkrétní dotazy. Cílem série workshopů pro profesionály v cestovním ruchu je především přiblížit aktuální situaci na zdrojových trzích. Účast na workshopech je ZDARMA. V srpnu se můžete těšit na workshop zaměřený na Itálii, Francii a Španělsko.

Děkujeme a těšíme se na Vaši účast.


Ing. Kamila Karafiátová
Manažer pro mezinárodní marketing – blízké trhy
International marketing manager – short haul markets

Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism

Další aktuality

O Krkonošské železnici se hovoří čím dál častěji. To je vynikající zpráva nejenom pro příznivce, ale i obyvatele a turisty. Díky aktivitám oblastní destinační společnosti Svazek Krkonoše, v úzké kooperaci se členy Spolku železniční historie Martinice v Krkonoších, Svazkem Jilemnicka a krkonošskými starosty obcí „na trati“, slibně pokračují snahy o oživení železnice a dokončení původního Harrachova záměru.
Zveme vás na další ze série online Exportních workshopů na téma Aktuální situace na zdrojovém trhu. Tentokrát se zaměříme na skandinávské země Švédsko a Dánsko a také na Velkou Británii a Irsko.
Odpadkouši se divoce rozmnožují. Opakuje se situace z roku 2019, kdy bylo na spadnutí zavalení Krkonošského národního parku odpadky, respektive...