Informace o chystané akci Porta Aperta

Informace o chystané akci Porta Aperta

Rádi bychom vás informovali o chystané akci Porta Aperta, kterou ve spolupráci s koordinátory regionálních značek organizuje Asociace regionálních značek.

17. září se otevřou brány téměř 80 dílen, farem a výroben potravin a nápojů. V Krkonoších se milovníci skla mohou těšit na sklářské řemeslnice Danu Augustovou a Evu Edler, společně v Malé Úpě. 

Eva Edler se v tomto roce umístila na úžasném 3. místě v kategorii fusing v soutěži Řemeslo a umění ve skle v Novém Boru a Dana Augustová se stala Královnou rukodělců 2022 na známé tradiční akci "Nábřeží řemeslníků" v Hradci Králové.

Zájemci se mohou přijít podívat také na Krkonošskou kozí farmu, která je držitelkou ocenění Regionální potravina Královéhradeckého kraje. 

Více podrobností naleznete v příloze.

Informace

Ke stažení
pdf (215.48 KB)

Další aktuality

Přijměte pozvánku na seminář k možnostem čerpání dotací pro rozvoj podnikání.
Webový portál www.krkonose.eu, spravovaný Destinační společností pro turistickou oblast Krkonoše, Krkonoše – svazek měst a obcí, v nedávné době oceněný...
Máte inspirativní projekt, kterým byste se rádi pochlubili? Využili jste ve vaší obci chytrá řešení či inovace? Přihlaste se do...