KAD spol. s r. o. Vrchlabí

KAD spol. s r. o.

Vrchlabí

Dlouhodobým cílem společnosti je maximální spokojenost zákazníka, vytváření podmínek, které vedou k trvalému zlepšování kvality a efektivity  práce. V současnosti má společnost 58 zaměstnanců. Provozuje dvě autobusová nádraží: ve Špindlerově Mlýně a ve Vrchlabí. Zázemí tvoří dílny, čerpací stanice a odstavná parkoviště v areálu společnosti ve Vrchlabí. Je provozováno 30 autobusů.

V pravidelné autobusové dopravě zajišťuje dopravní obslužnost v regionu Vrchlabí, Špindlerův Mlýn, Trutnov, Dvůr Králové, Pec Pod Sněžkou, Strážné, Benecko, Jilemnice. Dálkové linky pak ze Špindlerova Mlýna a Vrchlabí do Prahy.  V nepravidelné dopravě spolupracují s cestovními kancelářemi a zajišťují jak pobytové tak poznávací zájezdy po celé Evropě. KAD spol. s r. o.  je výhradním dopravcem fotbalového oddílu FC Vrchlabí a hokejového klubu HC Stadion Vrchlabí.

Nejvýraznější rozvoj je směřován do opravárenství. Dílna je vybavena brzdovými válci, stanicí na měření emisí, přístrojem na plnění klimatizací. Dlouhodobě je provozován pneuservis a samozřejmostí jsou opravy všech typů autobusů, nákladních vozidel, návěsů a dodávkových vozidel. Mezi vedlejší činnosti patří prodej motorové nafty.

KAD spol. s r. o. je jedním z dopravců, kteří se podílejí již sedmnáctým rokem na provozu Krkonošských cyklobusů. Linky turistických autobusů přizpůsobených pro přepravu kol křižují Krkonoše od června do září již od roku 2004.

Kontakt: