Turistické noviny Krkonoše

Krkonošskou sezonu vystřídaly Turistické noviny Krkonoše

Na pultech spolupracujících krkonošských informačních center jsou pro stálé čtenáře, ale i náhodné zájemce, ještě před vypuknutím hlavní sezony připraveny turistické noviny, tradičně zdarma.

Jak se dočtete v upoutávce vydavatele tiskoviny, certifikované Oblastní destinační společnosti pro Krkonoše, Krkonoše – svazek měst a obcí, na oficiálním webovém portálu www.krkonose.eu, noviny se představují nejenom novým přímočarým názvem, ale i redakčním teamem a formátem, který lépe padne do ruky i do batohu.

K tomu manažerka Svazku Krkonoše Alena Cejnarová doplňuje: „Jako každý rok, přinášíme všem návštěvníkům, výletníkům i krkonošským patriotům noviny, které ocení jako pomocníka při plánování aktivního času v Krkonoších. Nebo jako dobrou společnost k odpolední kávě.“

Na otázku: Co se v novinách dočteme? A. Cejnarová odpovídá: „Zveme vás k přechodu Krkonoš, který zvládnete i s aktivními dětmi. Nebojte se vyrazit od boudy k boudě a poznat opravdové Krkonoše. Představíme ale i malebná místa pod horami, která by jinak mohla uniknout vašemu zájmu... a to by byla škoda.

Připomeneme, že Krkonoše není radno podceňovat. A jak důležitá je práce Horské služby. Připojili jsme se k Roku Harrachů a provedeme vás po nejvýznamnějších stopách tohoto slavného rodu. Vyhoupněte se spolu s námi do sedla kola, ať už zvolíte dlouhý sjezd nebo cestu mírně zvlněnou podkrkonošskou krajinou.

Chystáte se do Krkonoš s dětmi? Objevte Pohádkové Krkonoše plné rodinného dobrodružství, výletů a zábavy. Nabídneme ale také putování po Krkonošské pivní stezce(to raději bez dětí) nebo projížďku po trati Pojizerský Pacifik.

Neopomíjíme významná výročí - 120 let Svazu lyžařů ČR, 110 let od smrti Hanče a Vrbaty, nebo 60 let KRNAP. Narozeniny národního parku se v těchto dnech již konají, buďte u toho!

O natáčení filmu Poslední závod vyprávějí manželé Adamczykovi. A nezapomněli jsme ani na novinky pro letošní sezonu, nenechte si je utéct ani vy!“

Tiskovinu prolistujete na: www.krkonose.eu.

Bližší informace: Alena Cejnarová, marketing, Destinační společnost pro TO Krkonoše,

Příjemné počtení přeje team Destinační společnosti pro turistickou oblast Krkonoše.

Informace

Ke stažení

Další aktuality

Láká vás cestovní ruch v Krkonoších? Jste komunikativní a preferujete pestrou práci? Máte možnost společně s námi budovat značku turistické oblasti Krkonoše! Vaší hlavní činností bude navazování nových partnerských vztahů s podnikateli v území a klientská péče o ty stávající. Společně pak budeme realizovat aktivity destinačního managementu a marketingu.
Na 25. zasedání Rady KRNAP vznikla dohoda mezi Správou KRNAP a Radou KRNAP na návrhu Zásad péče o Krkonošský národní park a jeho ochranné pásmo na roky 2023–2038.
„Když před dvaceti lety přišel Svazek Krkonoše s myšlenkou cyklobusů, nebyl jsem optimista. Domníval jsem se, že zavedení pravidelných autobusových...