Brožura Pohádkové Krkonoše

O Pohádkové Krkonoše je zájem. Přináší potěchu mnoha dětem

Pohádkové Krkonoše jsou kompletní nabídkou her a zábavy pro děti všech věkových kategorií. Hlavní linkou je razítkovací hra, shrnutá v malované brožurce. Tu lze koupit v krkonošských turistických informačních centrech. Obsahuje 30 tipů na výlety, na kterých děti získají razítko. Za 3, 5 a 10 razítek jim náleží odměna. 

Manažerka Alena Cejnarová, ze Svazku Krkonoše, k obsahu celého projektu charakterizuje: „Léto a s ním hlavní prázdniny jsou v plném proudu a my máme radost z informací od našich partnerů, že nejvyšší české hory navštěvuje hodně rodin s dětmi a ti mají zájem o Razítkovací hru. 

Abychom ještě více podpořili povědomí a zájem, jezdíme na prezentační akce v regionu a Pohádkové Krkonoše postupně představujeme dalším rodinám.

Během července jsme se s nabídkou volnočasové zábavy zúčastnili v rámci celodenních nebo víkendových programů: Stezka slaví narozeniny v Janských Lázních, Mlynářových toulek ve Špindlerově Mlýně, Krkonošského parního víkendu a Víkendu s motorovým vlakem Hurvínek v Martinicích v Krkonoších a Krkonošské kuchyně v Rokytnici nad Jizerou.

Během srpna nás čeká Krkonošský parní víkend v Martinicích v Krkonoších, Víkend s motorovým vlakem Hurvínek v Jablonci nad Jizerou. 

V září se těšíme na Jičín – město pohádky a Královéhradecké dožínky v Hradci Králové. Říjnem ukončíme prezentace Medovými slavnostmi opět ve Špindlerově Mlýně,“ uzavřela A. Cejnarová.  

Více na: www.pohadkove.krkonose.eu a Facebooku Krkonose.eu.

Akce je realizována v rámci projektu „Pohádkové Krkonoše, reg. číslo žádosti 1210600009“, který je spolufinancován Státním fondem životního prostředí. 

Informace

Další aktuality

Máte inspirativní projekt, kterým byste se rádi pochlubili? Využili jste ve vaší obci chytrá řešení či inovace? Přihlaste se do...
Rádi bychom vás informovali o chystané akci Porta Aperta, kterou ve spolupráci s koordinátory regionálních značek organizuje Asociace regionálních značek.
Dne 1. 7. 2022 byl Programový dokument IROP 2021-2027 schválen Evropskou komisí.