Nový web

Svazek Krkonoše spustil nový web

Webové turistické stránky www.krkonose.eu destinační společnosti Svazek Krkonoše mají nový kabát. Lépe napomohou vám, vašim hostům i dalším návštěvníkům při plánování volného času. 

Stránky jsou přehledné, jednoduché a moderní. Změnila se struktura, design. Přibylo mnoho informací. Obsahují tipy na výlety, různé akce a mnoho dalšího. Pracovnice Svazku Krkonoše věří, že se budou líbit a stanou se užitečným průvodcem, rádcem i pomocníkem.

Zapojte se

Nově je na webových stránkách www.krkonose.eu vypsána soutěž o dva rodinné poukazy na Stezku korunami stromů Krkonoše v Janských Lázních.

Můžete soutěžit i vy! Jak?

Napište do webového formuláře odpověď na otázku: Jak vysoká je věž, díky které budete mít jedinečný výhled, a na dosah ruky lesní mohykány, z nichž některé jsou staré přes 150 let? A pokud budete chtít potěšit zadavatele soutěže, můžete napsat, jak se vám líbí nové webové stránky, jestli je něco, co vám v nich chybí, anebo co byste vylepšili.

Dva vylosovaní výherci obdrží vstupenky pro dva dospělé a dvě děti do 14 let, platné do 31. prosince 2020. Odpovědi zasílejte do 18. října 2020. Vyhlášení proběhne 21. října 2020. Pokud budete vylosování, budete informováni e-mailem, který jste vyplnili ve formuláři.

Informace

Ke stažení

Další aktuality

O Krkonošské železnici se hovoří čím dál častěji. To je vynikající zpráva nejenom pro příznivce, ale i obyvatele a turisty. Díky aktivitám oblastní destinační společnosti Svazek Krkonoše, v úzké kooperaci se členy Spolku železniční historie Martinice v Krkonoších, Svazkem Jilemnicka a krkonošskými starosty obcí „na trati“, slibně pokračují snahy o oživení železnice a dokončení původního Harrachova záměru.
Zveme vás na další ze série online Exportních workshopů na téma Aktuální situace na zdrojovém trhu. Tentokrát se zaměříme na skandinávské země Švédsko a Dánsko a také na Velkou Británii a Irsko.
Odpadkouši se divoce rozmnožují. Opakuje se situace z roku 2019, kdy bylo na spadnutí zavalení Krkonošského národního parku odpadky, respektive...