Veletrh MTT Wroclaw 3. – 5. března 2023

Veletrh MTT Wroclaw 3. – 5. března 2023

Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego ve Wroclawi jsme s kolegyní z Českého ráje navštívily 4. a 5. března 2023. Stejně jako v loňském roce jsme vystavovaly na pultu Královéhradeckého kraje, který byl součástí stánku Dolního Slezska.

Pro návštěvníky byly připraveny materiály nejen z Krkonoš, ale i Českého ráje, Orlických Hor, Kladského pomezí, Podkrkonoší a Broumovska. Příchozí se zajímali především o přírodní památky, mapy, volnočasové aktivity, nabídku pěší a cykloturistiky a poptávali možnosti ubytování. Překvapivě se nezajímali v takovém množství o možnosti kempování, jako na posledním námi navštíveném polském veletrhu. 

Po celé tři dny zde probíhal doprovodný program pro děti i dospělé – rozhovory, hudba, ukázky vaření, animační vstupy, soutěže.

Návštěvnost byla po celou dobu konání veletrhu velmi vysoká. Potvrdilo se nám, že i přes narůstající používání on-line nástrojů ve formě sociálních sítí či webů je třeba se prezentačním aktivitám nejen v tuzemsku, ale i zahraničí věnovat a zůstávat tak v povědomí těch, kteří se o cestování zajímají.

Potěšilo nás, že stánek Dolního Slezska, jehož jsme byly součástí, získal první cenu v soutěži návštěvníků o nejlepší prezentaci.

Další aktuality

Ve dnech 10. – 11.3.2023 se za finanční podpory Libereckého kraje a statutárního města Jablonec nad Nisou ve spolupráci s...
Drážďanský veletrh Reisemesse Dresden jsme s kolegyní z Českého ráje navštívily v sobotu 28. ledna 2023. V pátek obsadili stánek...
I v roce 2023 bude Destinační společnost pro TO Krkonoše, Krkonoše - svazek měst a obcí prezentovat svou nabídku na veletrzích cestovního ruchu a prezentačních akcích v tuzemsku i zahraničí.