Veletrh MTT Wroclaw 3. – 5. března 2023

Veletrh MTT Wroclaw 3. – 5. března 2023

Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego ve Wroclawi jsme s kolegyní z Českého ráje navštívily 4. a 5. března 2023. Stejně jako v loňském roce jsme vystavovaly na pultu Královéhradeckého kraje, který byl součástí stánku Dolního Slezska.

Pro návštěvníky byly připraveny materiály nejen z Krkonoš, ale i Českého ráje, Orlických Hor, Kladského pomezí, Podkrkonoší a Broumovska. Příchozí se zajímali především o přírodní památky, mapy, volnočasové aktivity, nabídku pěší a cykloturistiky a poptávali možnosti ubytování. Překvapivě se nezajímali v takovém množství o možnosti kempování, jako na posledním námi navštíveném polském veletrhu. 

Po celé tři dny zde probíhal doprovodný program pro děti i dospělé – rozhovory, hudba, ukázky vaření, animační vstupy, soutěže.

Návštěvnost byla po celou dobu konání veletrhu velmi vysoká. Potvrdilo se nám, že i přes narůstající používání on-line nástrojů ve formě sociálních sítí či webů je třeba se prezentačním aktivitám nejen v tuzemsku, ale i zahraničí věnovat a zůstávat tak v povědomí těch, kteří se o cestování zajímají.

Potěšilo nás, že stánek Dolního Slezska, jehož jsme byly součástí, získal první cenu v soutěži návštěvníků o nejlepší prezentaci.

Další aktuality

S platností od neděle 10. prosince 2023 vejdou v rámci celostátní změny v platnost nové jízdní řády. Bližší informace, vč...
Středisko ekologické výchovy SEVER se sídlem v Horním Maršově v Krkonoších hledá nové zaměstnance na pozici PRACOVNÍK/PRACOVNICE INFOKOLONIÁLU A PRŮVODCE...
Profesor Josef Fanta, jeden ze zakladatelů Krkonošského národního parku, byl u příležitosti státního svátku 28. října při ceremoniálu udílení státních...