Veletrh Piknik nad Odrą, Štětín

Veletrh Piknik nad Odrą, Štětín

V termínu 13. – 14. května 2023 se naše destinační společnost společně se Stezkou korunami stromů Krkonoše, pod záštitou agentury CzechTourism, zúčastnila oblíbeného veletrhu v polském Štětíně.

Tato skvělá outdoorová akce se na oderském nábřeží ve Štětíně koná nepřetržitě již 19 let. Loňského ročníku se zúčastnilo více než 200 vystavovatelů a 50 000 návštěvníků. I v letošním roce byla účast velmi dobrá. Vznikly zde různé zóny, které přilákaly nejen zájemce o turistické veletrhy, ale také rodiny s dětmi a teenagery, kteří se sem vydali za zábavou a dobrým jídlem.

Slunečné (i když první den vcelku větrné) počasí přispělo ke skvělé návštěvnosti a dobré náladě všech zúčastněných. Velký zájem byl o pěší turistiku, mapy, výlety s dětmi a ubytování.

Opět jsme se předvědčili o tom, účast na tomto veletrhu má nejen pro Krkonoše, ale Českou republiku celkově velký smysl a rádi se jej zúčastníme i v následujícím roce.

 

 

Další aktuality

Jak silná je regionální identita obyvatel mapuje projekt Přírodovědecké fakulty Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem.
Platforma pro obchodní jednání českých podnikatelů, regionů a dalších subjektů aktivních v oblasti cestovního ruchu s mezinárodními nákupčími, to je...
Ani na jaře 2024 jsme nezaháleli a pro spolupracující informační centra a partnery destinační společnosti pro Krkonoše připravili řadu podnětných...