Veletrh  Reisemesse Dresden 27. – 29. ledna 2023

Veletrh Reisemesse Dresden 27. – 29. ledna 2023

Drážďanský veletrh Reisemesse Dresden jsme s kolegyní z Českého ráje navštívily v sobotu 28. ledna 2023.

V pátek obsadili stánek zástupci Libereckého kraje + Lužické a Žitavské hory. Informovali nás, že je účast abnormálně vysoká a doporučili nám, ať si přibalíme ještě více materiálů, protože téměř všechny během pátečního dne rozdali.

Účast byla opravdu skvělá a srovnatelná s dobou před pandemií, na návštěvnících byla vidět chuť cestovat, dozvědět se nové informace, podívat se za hranice a prostě zase "normálně" žít. Velký zájem byl o mapy, tipy na pěší výlety a ubytování, rozdaly jsme i velké množství jednoduchého materiálu s QR kódem, vedoucím na naše stránky (s ucelenou nabídkou nejen zimních aktivit).

Velká část návštěvníků už měla daný pevný termín návštěvy České republiky a hledala inspiraci, kam se vydat, jiní návštěvu teprve plánovali, nebo jen zvažovali. Vnímaly jsme již "nastavení" návštěvníků na léto a tato skutečnost byla znát i na dotazech, které nám byly pokládány.

Těší nás, že se můžeme takto úspěšných veletrhů účastnit a jsme rádi za zájem návštěvníků o Krkonoše.

Informace

Další aktuality

Rádi bychom vás informovali, že 22. 4. 2024 bude vyhlášena 87. Výzva IROP - neformální vzdělávání a celoživotní učení, kdy...
V letošním roce je opět možné žádat o finanční příspěvek na péči o trvalé travní porosty, které jsou cennými lučními...
Minulý víkend (15.–17. března) proběhl v Praze tradiční mezinárodní veletrh cestovního ruchu a regionální turistiky Holiday World a Region World...