Veletrh  Reisemesse Dresden 27. – 29. ledna 2023

Veletrh Reisemesse Dresden 27. – 29. ledna 2023

Drážďanský veletrh Reisemesse Dresden jsme s kolegyní z Českého ráje navštívily v sobotu 28. ledna 2023.

V pátek obsadili stánek zástupci Libereckého kraje + Lužické a Žitavské hory. Informovali nás, že je účast abnormálně vysoká a doporučili nám, ať si přibalíme ještě více materiálů, protože téměř všechny během pátečního dne rozdali.

Účast byla opravdu skvělá a srovnatelná s dobou před pandemií, na návštěvnících byla vidět chuť cestovat, dozvědět se nové informace, podívat se za hranice a prostě zase "normálně" žít. Velký zájem byl o mapy, tipy na pěší výlety a ubytování, rozdaly jsme i velké množství jednoduchého materiálu s QR kódem, vedoucím na naše stránky (s ucelenou nabídkou nejen zimních aktivit).

Velká část návštěvníků už měla daný pevný termín návštěvy České republiky a hledala inspiraci, kam se vydat, jiní návštěvu teprve plánovali, nebo jen zvažovali. Vnímaly jsme již "nastavení" návštěvníků na léto a tato skutečnost byla znát i na dotazech, které nám byly pokládány.

Těší nás, že se můžeme takto úspěšných veletrhů účastnit a jsme rádi za zájem návštěvníků o Krkonoše.

Informace

Další aktuality

Ve dnech 10. – 11.3.2023 se za finanční podpory Libereckého kraje a statutárního města Jablonec nad Nisou ve spolupráci s...
Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego ve Wroclawi jsme s kolegyní z Českého ráje navštívily 4. a 5. března 2023...
I v roce 2023 bude Destinační společnost pro TO Krkonoše, Krkonoše - svazek měst a obcí prezentovat svou nabídku na veletrzích cestovního ruchu a prezentačních akcích v tuzemsku i zahraničí.