Videoklip odhaluje, jak udělat děti v Krkonoších veselé a šťastné

Videoklip odhaluje, jak udělat děti v Krkonoších veselé a šťastné

Destinační společnost pro turistickou oblast Krkonoše, Krkonoše - svazek měst a obcí, ke svému úspěšnému a oceněním ověnčenému produktu Pohádkové Krkonoše, cílenému na rodiny s dětmi, připravila motivační videoklip.

Připomeňme, že Pohádkové Krkonoše jsou kompletní nabídkou pro nejmenší, větší i největší děti s návody, jak se bavit, hrát si a poznávat. Hlavní aktivitou je razítkovací hra, shrnutá v malované brožurce. Tu lze koupit v krkonošských turistických informačních centrech. Obsahuje 30 tipů na výlety, na kterých děti získají razítko. Za 3, 5 a 10 razítek jim náleží odměna. Více na: www.pohadkove.krkonose.eu a Facebooku Krkonose.eu.

Manažerka Alena Cejnarová, ze Svazku Krkonoše, aktérka zpracování videa, k jeho obsahu přiblížila podrobnosti:S dětmi jsme natáčeli na čtyřech z celkově třiceti razítkovacích míst. Navštívili jsme Meďánkovo hřiště ve Špindlerově Mlýně, Stezku v korunách stromů Krkonoše u Janských Lázní, výrobnu perličkových ozdob Rautis v Poniklé, projeli jsme se vláčkem po trati Pojizerský Pacifik z historického nádraží oceněného kulturní památkou v Martinicích v Krkonoších.

Cílem videa je představit ve zkratce jednak celý projekt Pohádkové Krkonoše, ale i pestrý výběr míst a zážitků, které pohoří a jejich podhůří nabízí, včetně aktivit, které lze prožít pod střechou za nepříznivého počasí. A stejně tak inspirovat k jízdě vláčkem na trati Pojizerský Pacifik.

Věřím, že se nám i díky videu podaří nalákat k rodinnému prázdninovému dobrodružství, které lze v Krkonoších prožít na mnoho způsobů, s menšími i většími výletníky. Musím zdůraznit, že to, co bylo v dobrém testováno na našich dětech, jim přineslo potěšení. Radost a štěstí ze společných zážitků byly pravé a nefalšované. To byl cíl a to se, myslím, povedlo,“ uzavřela A. Cejnarová.

Video trvá necelé 2 minuty a je k vidění na YouTube.

Akce je realizována v rámci projektu „Pohádkové Krkonoše, reg. číslo žádosti 1210600009“, který je spolufinancován Státním fondem životního prostředí.

Další aktuality

Máte inspirativní projekt, kterým byste se rádi pochlubili? Využili jste ve vaší obci chytrá řešení či inovace? Přihlaste se do...
Rádi bychom vás informovali o chystané akci Porta Aperta, kterou ve spolupráci s koordinátory regionálních značek organizuje Asociace regionálních značek.
Pohádkové Krkonoše jsou kompletní nabídkou her a zábavy pro děti všech věkových kategorií. Hlavní linkou je razítkovací hra, shrnutá v malované brožurce. Tu lze koupit v krkonošských turistických informačních centrech.