Razítkovací hra

Vyzkoušejte razítkovací hru v Pohádkových Krkonoších

Stačí si ve spolupracujících krkonošských informačních centrech nebo na jednom z razítkovacích míst zakoupit brožurku Pohádkové Krkonoše - razítkovací hra - a hurá na cestu.

Vypravíte se až do 30 míst, kde získáte speciální razítka do brožurky. Za 3 nasbíraná razítka získáte krkonošské omalovánky nebo pexeso, za 5 razítek perličkovou ozdobu od firmy Rautis a za 10 razítek ZDRAVOU LAHEV – skvělého parťáka na další dobrodružství.

Záleží na vás a dětech, jak moc pilní budete a kolik míst navštívíte. Razítkovací hru můžete letos hrát do konce října.

Pokud nestihnete nasbírat dostatečný počet razítek pro vytouženou odměnu, nevadí. Brožurku si uschovejte a pokračujte ve sbírání příští rok.

Zapojte se do soutěží s cenami

Pokud se vám podaří do konce října 2021 nasbírat 10 razítek, budete s rodinou zařazeni do soutěže o dva vouchery v hodnotě 3.333 Kč na služby Resortu sv. František ve Špindlerově Mlýně. 

Během srpna mají děti možnost soutěžit o voucher na dvoudenní rodinný pobyt na Labské boudě.

Sledujte stránky pohadkove.krkonose.eu a Facebook Krkonose.eu, kde zjistíte více o soutěžích, podrobná pravidla razítkovací hry nebo informace o razítkovacích místech.

Informace

Další aktuality

O Krkonošské železnici se hovoří čím dál častěji. To je vynikající zpráva nejenom pro příznivce, ale i obyvatele a turisty. Díky aktivitám oblastní destinační společnosti Svazek Krkonoše, v úzké kooperaci se členy Spolku železniční historie Martinice v Krkonoších, Svazkem Jilemnicka a krkonošskými starosty obcí „na trati“, slibně pokračují snahy o oživení železnice a dokončení původního Harrachova záměru.
Zveme vás na další ze série online Exportních workshopů na téma Aktuální situace na zdrojovém trhu. Tentokrát se zaměříme na skandinávské země Švédsko a Dánsko a také na Velkou Británii a Irsko.
Odpadkouši se divoce rozmnožují. Opakuje se situace z roku 2019, kdy bylo na spadnutí zavalení Krkonošského národního parku odpadky, respektive...