Význam certifikovaných ubytování dle Hotelstars union

Určitě se vám někdy stalo, že jste nebyli spokojení s úrovní ubytování, ačkoli jste se rozhodli podle počtu hvězdiček a recenzí ostatních hostů. S recenzemi vám nepomůžeme, ale v systému hvězdiček vám uděláme jasno.

PROČ SI VYBÍRAT CERTIFIKOVANÉ HOTELY A PENZIONY?

Protože předem víte, jaké služby a vybavení můžete očekávat. Když si vyberete hotel označený nálepkou s udáním počtu hvězdiček a znakem Hotelstars, AHR ČR a CzechTourism, máte jistotu, že toto ubytovací zařízení vám poskytne stejné vybavení, služby a úroveň u nás v ČR, ale i například v Německu a v dalších 19 evropských zemích. Napomůžete transparentnosti a udržení odpovídající kvality služeb.

JAK POZNÁTE TY PRAVÉ HVĚZDY?

Hotely a penziony s jedinými pravými hvězdami jsou označeny společným znakem Hotelstars. Certifikovaná zařízení mohou mít vystavený certifikát, plaketu či samolepku na dveřích. Pravé hvězdy naleznete v katalogu klasifikovaných ubytovacích zařízení www.hotelstars.cz

 

Více informací naleznete v příloze.

 

Informace

Ke stažení

Další aktuality

Poděkování patří obcím, které spolupracují. Po 20 letech ve funkci byl Jan Sobotka krkonošskými starostkami a starosty opět jednomyslně zvolen předsedou.
Informujeme vás o připravovaných změnách ve veřejné dopravě v Libereckém kraji s platností od neděle 11. prosince 2022.
Nejvyšší české hory jsou silná značka a vzbuzují u téměř 80 % dotazovaných pozitivní emoci 1/5 lidí potřebu vyžití mimo...