Význam certifikovaných ubytování dle Hotelstars union

Určitě se vám někdy stalo, že jste nebyli spokojení s úrovní ubytování, ačkoli jste se rozhodli podle počtu hvězdiček a recenzí ostatních hostů. S recenzemi vám nepomůžeme, ale v systému hvězdiček vám uděláme jasno.

PROČ SI VYBÍRAT CERTIFIKOVANÉ HOTELY A PENZIONY?

Protože předem víte, jaké služby a vybavení můžete očekávat. Když si vyberete hotel označený nálepkou s udáním počtu hvězdiček a znakem Hotelstars, AHR ČR a CzechTourism, máte jistotu, že toto ubytovací zařízení vám poskytne stejné vybavení, služby a úroveň u nás v ČR, ale i například v Německu a v dalších 19 evropských zemích. Napomůžete transparentnosti a udržení odpovídající kvality služeb.

JAK POZNÁTE TY PRAVÉ HVĚZDY?

Hotely a penziony s jedinými pravými hvězdami jsou označeny společným znakem Hotelstars. Certifikovaná zařízení mohou mít vystavený certifikát, plaketu či samolepku na dveřích. Pravé hvězdy naleznete v katalogu klasifikovaných ubytovacích zařízení www.hotelstars.cz

 

Více informací naleznete v příloze.

 

Informace

Ke stažení

Další aktuality

Čas od času se objeví případy, kdy se volně žijící zvířata naučí nechat se krmit člověkem a ztratí tak svou přirozenou plachost. Krmení má však pro volně žijící zvířata značná rizika. Například ztratí schopnost hledat si potravu, případně si vytvoří závislost na lidech a ztratí k nim přirozený respekt. Konkrétní případ se v nedávné době objevil například u lišek, které se v Krkonoších nechávaly krmit turisty.
Destinační společnost pro turistickou oblast Krkonoše, Krkonoše-svazek měst a obcí, pro obyvatele i návštěvníky regionu vydala článek na téma „Bezpečně po horách“. V něm shrnuje a opakuje to nejdůležitější, co by měl každý z nás mít před výletem do hor na paměti. Poradí s vybavením, aplikacemi, které mohou zachránit život, upozorňuje na možnost uzavírek, připomíná pravidla chování na území národního parku. Jeho autorka Alena Cejnarová, manažerka Destinační společnosti Svazku Krkonoše, ho zpracovala k praktickému využití a k užitečnosti všem.
Čas prázdnin, dovolených a výletů je v plném proudu. Skalní města, hory, známé i méně známé turistické regiony zažívají obvyklý...