Veletrhy a prezentační akce v roce 2023

Veletrhy a prezentační akce v roce 2023

V roce 2023 bude Destinační společnost pro TO Krkonoše, Krkonoše - svazek měst a obcí prezentovat svou nabídku na těchto veletrzích cestovního ruchu a prezentačních akcích:

Na všech zahraničních i tuzemských veletrzích využíváme nejen naše propagační materiály, ale i materiály partnerů z řad skiareálů, obcí, ubytovatelů a dalších subjektů.

Upozorňujeme, že počet veletrhů a datum konání akcí se může v průběhu roku měnit.

Další aktuality

Láká vás cestovní ruch v Krkonoších? Jste komunikativní a preferujete pestrou práci? Máte možnost společně s námi budovat značku turistické oblasti Krkonoše! Vaší hlavní činností bude navazování nových partnerských vztahů s podnikateli v území a klientská péče o ty stávající. Společně pak budeme realizovat aktivity destinačního managementu a marketingu.
Na 25. zasedání Rady KRNAP vznikla dohoda mezi Správou KRNAP a Radou KRNAP na návrhu Zásad péče o Krkonošský národní park a jeho ochranné pásmo na roky 2023–2038.
„Když před dvaceti lety přišel Svazek Krkonoše s myšlenkou cyklobusů, nebyl jsem optimista. Domníval jsem se, že zavedení pravidelných autobusových...